Blir ny partner i Grette: – Med Myre Bremset tar vi et nytt og tydelig steg

Øystein Myre Bremset forlater partnerskapet i BAHR, og blir i stedet ny partner i Grette.
Ny partner i Grette, Øystein Myre Bremset. | Foto: CF-Wesenberg
Ny partner i Grette, Øystein Myre Bremset. | Foto: CF-Wesenberg

Myre Bremset tiltrådte mandag, og blir partner i Grettes avdeling for entreprise, bygg og anlegg.

«Dette styrker vår posisjon som ledende fagmiljø for entreprise, bygg og anlegg i Norge», skriver Grette i en pressemelding.

Myre Bremset jobbet mer enn ti år i BAHR hvor han den seneste tiden har ledet faggruppen for entreprise- og eiendomsrettslige tvister.

Han har også møterett for Høyesterett.

– Vi fortsetter å utvikle Grette. Grette er blant de fremste miljøene i Norge innen entreprise og tvist, og med Øystein på laget tar vi et nytt og tydelig steg, sier managing partner Jacob S. Bjønness-Jacobsen.

Grette skriver videre i pressemeldingen, at det har skjedd store endringer i firmaet i løpet av få år.

«Firmaet har et ungt partnerskap og vi konsentrerer oss enda hardere om fem utvalgte områder; bygg og anlegg, eiendom, industri & energi, IKT og corporate finans», skriver Grette.

– Grette har investeringskapasitet, og vi tiltrekker oss sterke partnere som vil løfte virksomheten videre til nye nivåer, uttaler styreleder i advokatfirmaet, Marius S. Langnes.

Styreleder Marius Svendsvoll Langnes og managing partner Jacob S Bjønnes- Jacobsen i Grette. | Foto: Bjørnar Øvrebø
Styreleder Marius Svendsvoll Langnes og managing partner Jacob S Bjønnes- Jacobsen i Grette. | Foto: Bjørnar Øvrebø
BAHR henter Øystein Meland fra Wikborg Rein: – Skal også fungere som mentor og rollemodell for yngre kolleger

Del artikkel

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå

Les også