Ny fast advokat i Schjødt

Aurang fullførte sin master i rettsvitenskap ved Universitetet i Oslo i 2018, med spesialisering innen eiendom og skatterett.
Gjennom studieløpet var han praktikant i Haavind, Schjødt og Selmer. Han startet som advokatfullmektig i advokatfirmaet Selmer etter fullført utdanningen i januar 2019, hvor han ble værende i tre år.
I løpet av hans tid i Selmer ble han dommerfullmektig i Søndre Østfold tingrett i september 2020. I desember i fjor sluttet han i Selmer, og fortsatte som dommerfullmektig frem til august i år. Nå er han altså i gang hos Schjødt.
I Schjødt jobber Aurang primært med eiendomstransaksjoner, fusjoner og oppkjøp. Hans praksisområder inkluderer konstruksjon, tvisteløsning, rettssaker og voldgift, offentlig anskaffelse, fusjoner og oppkjøp, eiendom, og avgift, opplyser advokatfirmaet på sine nettsider.
Ny advokatfullmektig til Schjødt