Ole André Oftebro forlater CMS Kluge: – Jeg var så heldig at jeg til slutt kunne velge mellom flere tilbud og bestemte meg endelig i forrige uke

To og et halvt år etter at partner Ole André Oftebro returnerte til CMS Kluge, er han klar for et nytt advokatfirma.
NYTT PARTNERSKAP: Ole André Oftebro går inn i et nytt partnerskap fra og med 1. august. | Foto: CMS Kluge
NYTT PARTNERSKAP: Ole André Oftebro går inn i et nytt partnerskap fra og med 1. august. | Foto: CMS Kluge

Arbeidsrettsspesialisten Ole André Oftebro har tilbrakt mesteparten av yrkeskarrieren i CMS Kluge. Det var også her han begynte som advokatfullmektig da han var ferdig med jusstudiene i 2007. 

Allerede abonnent?Logg inn her

Les hele artikkelen

Få tilgang i 21 dager gratis. Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.

Dette er inkludert i ditt prøveabonnement:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Motta våre daglige nyhetsbrev
Skal inneholde minst 6 tegn
Skal inneholde minst 2 tegn
Skal inneholde minst 2 tegn

Få ubegrenset tilgang til AdvokatWatch for 1720 kr per kvartal

Start abonnementet ditt her

Få ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger

Start en gratis prøveperiode for bedriften i dag

Del artikkel

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå

Les også