– Jeg skjønner at det er et poeng å være et stort firma, men slaget står ikke på omsetning for oss

Advokatfirma Wigemyr & Co er for første gang på flere år størst på Sørlandet, målt i omsetning.
LEDERE: (f.v.) Solveig Løhaugen, advokat og partner i Advokatfirma Wigermyr & Co, og Elisabeth Slettedal, daglig leder i Advokatfirma Tofte. | Foto: Advokatfirma Wigermy & Co/Advokatfirma Tofte
LEDERE: (f.v.) Solveig Løhaugen, advokat og partner i Advokatfirma Wigermyr & Co, og Elisabeth Slettedal, daglig leder i Advokatfirma Tofte. | Foto: Advokatfirma Wigermy & Co/Advokatfirma Tofte

I forrige uke publiserte AdvokatWatch en liste over de ti største advokatfirmaene på Sørlandet. Den viste at Wigemyr & Co, med knappest mulig margin, passerte Tofte på omsetningstoppen. Det er uvant kost for Tofte, som har toppet listen flere år på rad.

Allerede abonnent?Logg inn her

Les hele artikkelen

Få tilgang i 21 dager gratis. Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.

Dette er inkludert i ditt prøveabonnement:

  • Adgang til alle låste artikler
  • Motta våre daglige nyhetsbrev
!
!
Skal inneholde minst 6 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn
!
Skal inneholde minst 2 tegn

Få ubegrenset tilgang til AdvokatWatch for 1360 kr per kvartal

Start abonnementet ditt her

Få ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger

Start en gratis prøveperiode for bedriften i dag

Del artikkel

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Vær i forkant av utviklingen. Få informasjon om det siste fra bransjen med vårt nyhetsbrev.

!
Vilkår for nyhetsbrev

Forsiden akkurat nå

Les også