Han er ny advokatfullmektig i Thallaug

I 2020, mens han fortsatt var student, kom Aslak Årsvoll Undheim til Thallaug som trainee. Etter læreoppholdet fikk han skriveplass og masterstipend mens han skrev sin masteroppgave hos firmaet.
I år fullførte Undheim utdannelsen sin ved Universitetet i Bergen.
Nå er han tilbake hos Thallaug, denne gangen som fullmektig.
– Vi er veldig glade for at vi nå også får ham med på laget som advokatfullmektig i Thallaug, skriver firmaet på sine hjemmesider.
Undheim vil være tilknyttet firmaets avdeling for fast eiendom.
Thallaug omsatte for 44,6 millioner kroner i 2021, en vekst på nærmere 10 prosent sammenlignet med året i forveien.
– Utviklingen har fortsatt i 2022, med økende oppdragsmengde og flere ansatte. Utviklingen befester vår posisjon som Lillehammers klart største advokatfirma og som et av de ledende firmaene på Innlandet, sa Aslak Runde, partner og daglig leder i Thallaug, da AdvokatWatch i mai omtalte firmaets årsregnskap for 2021.